Laen...
Sündmuste kalender
8. jaanuaril kell 19 avab Hanna-Liina Võsa Mustpeade majas Marilyn Monroe fenomeni sarja «Salong» Hollywood 1957 kavas. Varem on lauljatar küll näosaates Marilyniks kehastunud, aga nüüd saab kommentaaride ja laulude-filmide valikuga oma isiklikku suhtumist välja öelda.
Hanna-Liinat saab praegu näha olulistes peaosades küll kaugel laval säramas või televisooni vahendusel, aga sarjas «Salong» saab publik temaga vahetult silmast silma väikeses ühtses salongi-õhkkonnas kohtuda. Hanna-Liina laulis esietendusel 3. jaanuaril Rahvusoooper Estonia «Tsirkusprintsessis» ja on kandvas rollis ka Vanemuise teatri «Ooperifantoomis».Hanna-Liina Võsa: «Olen alati armastanud Hollywoodi kuldajastu muusikafilme ja Marilyn Monroe on vaieldamatult selle ajastu kõige säravam täht. Tema repertuaari kuulunud lood «Diamonds are a girl´s best friend», «I wanna be loved by you», «My heart belongs to daddy» jt kõlavad ka sel õhtul.»

Saksofonist Ivo Lille ütleb, et õhtu tuleb siiras ja ajastutruu. Ei mingit paroodiat ega oma kiiksu lisamist. «Kui vahel on tuntud laulude seaded tugevalt läbi arranžeerija prisma lastud ja sellevõrra moonutatud, siis see Marilyni õhtu saab olema ehe,» selgitab Ivo Lille.  Ta lisab, et kuigi kontsert tuleb kammerlik, on vast seetõttu veelgi enam hingestatud ja aus.
Loe vanemaid uudiseid