Laen...
Sündmuste kalender

Mustpeade maja keldrisaalis tegutsevas džässi ja kirjanduse  klubis TAFF CLUB  saab igal neljapäeval alates kella kaheksast nautida head muusikat ja väärt kirjandust.

Täna kõlab stiilselt segunenud džäss, kantri- ja popmuusika Laura Junson Band esituses. Kontrabassil mängib Heikko Remmel, klahvpillidel Joel Remmel ja kitarril Erko Niit. Laura Junson Band on kokku tulnud osaliselt samas koosseisus aastal 2010, kui salvestati esimene plaat “Kodus”. Kontserdil kõlab Laura Junsoni ja Erko Niidu uuem looming. Wimberg seob luulega õhtu tervikuks.

20. novembril leiab aset hooaja esimene klubiõhtu sarjast „Tere, mina olen…“, mis pakub publikule võimalust tutvuda lähemalt ühe džässmuusikuga. Esimesena avab end publikule Lembit Saarsalu, kellelt on džässmuusikutel palju õppida. Alates lavalolekust ja suhtlemisest publikuga, rääkimata pilli valdamisest ja muusika tõlgendamisest. Karismaatilist saksofonisti küsitleb sõber ja bändikaaslane Olav Ehala, kellega aastakümneid koos musitseeritud ja ilmselt ka väga palju nalja saanud, loomulikult on kavas ohtralt head muusikat.

27. novembri klubiõhtul astub üles Verbarium, kus laulab Liina Saar ning vibrafoni ning löökpille mängib Aleksandra Kremenetski. Kammerlikku kõla lisavad ansamblile Virgo Sillamaa kitarril ja Mingo Rajandi kontrabassil. Kava on üles ehitatud poeetide Kersti Merilaasi ja August Sanga luulele. Hõrgu instrumentatsiooniga koosseis põimib oma muusika tekstide ümber, mille teemaks on armastus, kodumaa ning elu ise ühes oma ilu ja valuga. Luulet loeb taas Wimberg.

Loe vanemaid uudiseid