Laen...
Sündmuste kalender

Rahvusvahelisel naistepäeval 8. märtsil annab Mustpeade maja Valges saalis Tallinna Filharmoonia TAFF Clubi pidupäeva kontserdi Vaiko Eplik ning pühapäeval 11. märtsil musitseerivad Tallinna Kammerorkestri interpreedid naistepäeva brunchert'il. 

Peatselt algava kevade ilmselt kõige naiselikumal õhtul kell 20 pakub TAFF Club oma kuulajatele mõnusalt ausat ja vahetult siirast mehisust kui multiinstumentalist ja laululooja Vaiko Eplik astub publiku ette õndsas üksinduses – saatjaks kitarr.

Vaiko Eplik on valinud kavasse oma repertuaarist läbi aastate selle lüürilisema poole: "Naistepäev on tore iga-aastane võimalus oma romantilise loomingu esitamiseks," ütles Eplik kõiki kuulama kutsudes.

11. märtsi pühapäeva-brunchert'il algusega kl 12 esinevad Tallinna Kammerorkestri muusikud Yana Mägila, Helen Västrik, Elo Tepp (viiul), Laur Eensalu, Merike Heidelberg ja Karin Sarv (vioola) ja Leho Karin (tšello).

Kavas on Johannes Brahmsi Keelpillikvintett G op. 111, nr 2, Ester Mägi "Serenaad" kahele viiulile ja vioolale ning Zoltán Kodály "Serenaad" op. 12 kahele viiulile ja vioolale. Merike Heidelberg toob välja, et naistepäevaga sobivad igati suure romantiku Johannes Brahmsi, Ungari rahvusliku temperamendiga Kodály ja meie oma rahvusromantiku Ester Mägi teosed.

Brunchert on kontsert kombineerituna varase lõunasöögiga ning kontserdi ajal on avatud laste muusikatuba. Uksed avatakse kell 11.30, kontserdi algus kell 12, orienteeruv kestus koos vaheajaga on 2 tundi.

 

Denes Kattago, Õhtuleht

Loe vanemaid uudiseid