Laen...
Sündmuste kalender

Neljapäeval, 17. oktoobril täitsid TAFF Clubi Kruglov-Sooäär kvarteti tõlgendused vene klassikalisest muusikast. Kui varem on kvartett lavale toonud Mussorgski, Rimski-Korsakovi, Borodini ja Balakirevi meistriteosed, siis eile esitati Tšaikovski muusikat.
Saksofonist Aleksei Kruglov on üks tuntumaid Moskva džässmuusikuid, kes astus Taff Clubis üles koos Eesti tippmuusikute Jaak Sooääre, Mihkel Mälgandi ja Tanel Rubeniga. Üheskoos kanti ette džässivõtmesse pandud Tšaikovski heliloomingut. „Vene muusika tuntud teoste meloodiad, harmooniad ja vormid on väga inspireeriv materjal džässimprovisatsiooni jaoks,” kirjeldas Jaak Sooäär kvarteti valikut.
Kvartett on tegutsenud 2010. aasta aprillist ja esinenud Venemaal, USAs, Hiinas, Prantsusmaal, Eestis ja Soomes. Seni on Kruglov-Sooääre kvartetil ilmunud kolm plaati, aasta lõpupoole on aga oodata neljandat albumit just Tšaikovski muusikaga. 
Galerii kontserdist leiab siit, fotode autor Hendrik Osula.
Järgmised TAFF Clubi kontserdid toimuvad juba 30. ja 31. oktoobril kell 20, kui kahel järjestikusel päeval astuvad täissaali ette Riho Sibul ja Raivo Tafenau. 14. novembril esineb TAFF Clubis Kadri Voorandi ja Mihkel Mälgandi duo.

Loe vanemaid uudiseid